Informacje z branży budowlanej
Czwartek, 2022-03-10 - karta z kalendarza:
Artykuły z tego dnia:
Wejście z pompą. Czeski Woltair zaczyna działalność w Polsce
Na polski rynek wchodzi Woltair, jedna z największych w Czechach firm z sektora zielonej energii.
Stolarka zewnętrzna - rozwiązania na lata (część druga)
Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie, a przede wszystkim spora inwestycja.
Wymień okna i drzwi na wiosnę - skorzystaj z dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze
53 tys. zł w ciągu trzech lat – z takiej ulgi podatkowej związanej z termoizolacją mogą skorzystać właściciele domów jednorodzinnych.
Ponad milion klientów korzysta z PGE eFaktury
Już ponad milion klientów PGE Obrót wybrało eFakturę, rezygnując z papierowej wersji. To efekt prowadzonych przez spółkę działań edukacyjnych i informacyjnych, które wzmacniają świadome i ekologiczne wybory konsumentów.
Wyszukiwarka:
Menu
Kalendarium
Ostatnio dodane artykuły:
Kompletny system instalacyjny - gwarancja komfortu na co dzień
Dla właściciela domu czy zarządcy budynku instalacja nie jest celem samym w sobie – ma po prostu działać. Sprawnie, bez zakłóceń i bez konieczności ciągłego nadzoru.
Spektakularna interwencja strażaków podczas uroczystego otwarcia G-U Open Lab
18 czerwca 2026 roku G-U Polska zaprezentowało G-U Open Lab – nową platformę komunikacji biznesowej, będącą połączeniem klasycznego showroomu, kreatywnej przestrzeni produkcyjnej oraz centrum szkoleniowego.
Nowy wymiar designu i odpowiedzialności. LAUFEN wprowadza Vitreon
Autorska stal, która definiuje przyszłość łazienki.
Dlaczego komunikacja dachowa to inwestycja, a nie marginalny dodatek do dachu?
Bezpieczeństwo ukryte w detalach.
Łazienka w rytmie codzienności
Baterie łazienkowe towarzyszą nam podczas porannego pośpiechu, wieczornego wyciszenia i wielu codziennych czynności, których zwykle nawet nie zauważamy.