Informacje z branży budowlanej
Wtorek, 2024-03-5 - karta z kalendarza:
Artykuły z tego dnia:
Panel dyskusyjny: GOZ w budownictwie – droga do zrównoważonej przyszłości
25 marca w godz. 14:00-15:00 odbędzie się online panel dyskusyjny, którego głównym tematem będzie budownictwo cyrkularne. Przewidziana jest również sesja pytań i odpowiedzi.

Brak szybkich rozwiązań dla niemieckiego sektora nieruchomości jak i budowlanego
Budownictwo generuje 6% PKB Niemiec - może więc ono zarówno spowolnić jak i stymulować wzrost gospodarczy. Rząd chce je więc wspomóc, ale jego propozycje to za mało i zbyt późno, także dla utrzymania dostępności mieszkań
Wyszukiwarka:
Menu
Kalendarium
Ostatnio dodane artykuły:
Nowa kolorystyka osłon zewnętrznych ANWIS
ANWIS poszerza ofertę osprzętu w systemach osłon zewnętrznych o nowe, atrakcyjne warianty kolorystyczne.
Łazienki o dużym metrażu
Imponujący metraż to wspaniała okazja do popisu dla projektantów takich wnętrz jak łazienki.
Poznań rośnie w siłę – Milczańska 18 otwiera drzwi dla nowych mieszkańców
W połowie czerwca 2025 roku Pekabex Development zapraszał na pierwsze Dni Otwarte inwestycji Milczańska 18 – nowoczesnego osiedla położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Poznania. To była wyjątkowa okazja, aby poznać ofertę promocyjną oraz porozmawiać z ekspertami.
To trzeba wiedzieć! Dlaczego warto wykonać ocieplenie fundamentów z płyt XPS?
Ocieplenie fundamentów to jeden z kluczowych elementów prawidłowo zaprojektowanego systemu termoizolacji budynku.
Kiedy dachówka cementowa jest najlepszym wyborem na pokrycie dachu?
Dachówka cementowa jest obecnie jednym z najlepszych rozwiązań wśród materiałów pokryciowych dostępnych na rynku budowlanym.