Informacje z branży budowlanej

Środa, 2016-10-5 - karta z kalendarza:

Imieniny: Apolinarego i Placyda
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Artykuły z tego dnia:

PODBUDOWA – NAJWAŻNIEJSZY ELEMENT NAWIERZCHNI

PODBUDOWA – NAJWAŻNIEJSZY ELEMENT NAWIERZCHNI

2016-10-05

Dyskusje na temat trwałości nawierzchni często skupiają się na doborze odpowiedniej kostki. Jednak to podbudowa i prawidłowe jej wykonanie decydują o wytrzymałości i trwałości nawierzchni.

więcej »
Ekspert Technistone radzi – Aranżacyjny rozejm czyli mieszkanie dla dwojga

Ekspert Technistone radzi – Aranżacyjny rozejm czyli mieszkanie dla dwojga

2016-10-05

Urządzając wspólne mieszkanie, młode pary stają przed nie lada wyzwaniem. Jak na kilkudziesięciu metrach kwadratowych stworzyć komfortową i stylową przestrzeń dla dwojga, podpowiada ekspert firmy Technistone.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Kalendarium

« Październik 2016 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 12
34 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Ostatnio dodane artykuły:

Granit we wnętrzach – gdzie sprawdzi się najlepiej? Granit we wnętrzach – gdzie sprawdzi się najlepiej?
Granit od lat uznawany jest za jeden z najbardziej trwałych kamieni naturalnych stosowanych w budownictwie i aranżacji wnętrz. Choć często kojarzony jest z przestrzeniami użytkowymi i zewnętrznymi, coraz częściej pojawia się także w nowoczesnych mieszkaniach i domach.

FILTRATA - nowoczesna bateria filtrująca od FERRO. Wygoda, ekologia i zdrowa woda prosto z kranu FILTRATA - nowoczesna bateria filtrująca od FERRO. Wygoda, ekologia i zdrowa woda prosto z kranu
W nowoczesnych kuchniach standardem stają się rozwiązania wspierające zdrowy tryb życia oraz ograniczające zużycie plastiku.

Produkty FERRO w InstalSystem 5.5 - ważne udogodnienie dla projektantów instalacji Produkty FERRO w InstalSystem 5.5 - ważne udogodnienie dla projektantów instalacji
Produkty FERRO są już dostępne w bazie InstalSystem 5.5 – jednego z najpopularniejszych programów do projektowania instalacji grzewczych, chłodniczych i sanitarnych.

Grupy pompowe – nowość w ofercie Termet S.A. Grupy pompowe – nowość w ofercie Termet S.A.
Kompaktowe, sprawdzone, gotowe do zastosowania - grupy pompowe z serii DK, MK i TK.

Elastokaloryki to obiecujący kierunek badań, a nie realna alternatywa dla sprężarkowych pomp ciepła
Sensacyjne doniesienia o „nowej generacji” pomp ciepła nie dotyczą technologii gotowych do ogrzewania budynków, lecz wczesnych badań laboratoryjnych.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito