Informacje z branży budowlanej

Środa, 2012-06-6 - karta z kalendarza:

Imieniny: Pauliny i Laury
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Artykuły z tego dnia:

Firma POL-SKONE wyróżniona tytułem Budowlana Marka Roku 2012

Firma POL-SKONE wyróżniona tytułem Budowlana Marka Roku 2012

2012-06-06

Po raz kolejnym firma POL-SKONE znalazła się w gronie laureatów rankingu Budowlana Marka Roku. Wyróżnienie przyznawane jest przez Centrum Badań i Analiz Rynku na podstawie opinii firm wykonawczych.

więcej »
Systemowo grodzone stadiony na Euro 2012

Systemowo grodzone stadiony na Euro 2012

2012-06-06

Ogrodzenia systemowe LEGI POLSKA zdobią i zabezpieczają trzy nowoczesne polskie stadiony, na których rozegrają się mecze piłkarskie podczas mistrzostw EURO 2012.

więcej »
Kobiety o budowaniu

Kobiety o budowaniu

2012-06-06

Blisko 30 kobiet wzięło udział w pierwszych kobiecych rozmowach o budowaniu, które odbyły się 30 maja, w warszawskiej kawiarni Tarabuk. Podczas spotkania zostały poruszone takie tematy, jak planowanie budowy domu, przeprowadzenie formalności, wybór projektu czy planowanie kosztów.

więcej »
Nowość FERRO w technice grzewczej - regulatory temperatury!

Nowość FERRO w technice grzewczej - regulatory temperatury!

2012-06-06

Firma FERRO wzbogaciła swą ofertę o wysokiej klasy regulatory temperatury będące częścią systemu sterowania ogrzewaniem podłogowym .

więcej »
Nowe zestawy termostatyczne w ofercie FERRO

Nowe zestawy termostatyczne w ofercie FERRO

2012-06-06

Do cieszących się popularnością kompletów termostatycznych z głowicą GT10 dołączyły kolejne zestawy: dwa rodzaje – prosty i kątowy , wyposażone w głowicę Ferro – Caleffi GT5 oraz dwa z głowicą Weberman 0101/B .

więcej »
Pompy ciepła solanka-woda firmy Stiebel Eltron w atrakcyjnych zestawach

Pompy ciepła solanka-woda firmy Stiebel Eltron w atrakcyjnych zestawach

2012-06-06

Firma Stiebel Eltron przygotowała atrakcyjne pakiety promocyjne z nowymi pompami ciepła solanka-woda WPF basic. Dla inwestorów indywidualnych zdecydowanych na montaż nowoczesnego i ekologicznego systemu grzewczego zostało opracowanych pięć efektywnych pakietów.

więcej »
Nowość! Tynki strukturalne Hydrocon® - naturalna ochrona elewacji

Nowość! Tynki strukturalne Hydrocon® - naturalna ochrona elewacji

2012-06-06

Odporność budowli na czynniki atmosferyczne w dużej mierze zależy od zastosowanego tynku. Oprócz właściwości ochronnych odpowiada on także za walory estetyczne elewacji. Tynki strukturalne Hydrocon firmy quick-mix dzięki zastosowaniu technologii HydroControl zapobiegają gromadzeniu się wilgoci.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Kalendarium

« Czerwiec 2012 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 123
45 678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Ostatnio dodane artykuły:

Inwestycja w PIR - co warto wiedzieć przed wyborem izolacji dachu Inwestycja w PIR - co warto wiedzieć przed wyborem izolacji dachu
Wybór materiału termoizolacyjnego coraz rzadziej sprowadza się wyłącznie do porównania ceny za metr kwadratowy.

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce? Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Grupa Murapol wprowadza do oferty nową inwestycję Murapol EcoOne, powstającą na warszawskiej Białołęce przy ul. Ostródzkiej. Projekt łączy bliskość natury z dostępem do miejskiej infrastruktury, oferując mieszkańcom komfortową przestrzeń do życia z nowoczesnymi udogodnieniami.

Łódzkie Polesie z coraz większym wyborem nowych mieszkań. Na jakie warto postawić? Łódzkie Polesie z coraz większym wyborem nowych mieszkań. Na jakie warto postawić?
Grupa Murapol wprowadza do oferty nową inwestycję Murapol UniverCity w centrum Łodzi przy ul. Stefanowskiego. Projekt łączy atrakcyjną lokalizację w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej z szerokim wachlarzem udogodnień podnoszących komfort, jak tarasy widokowe czy siłownia plenerowa Murapol Gym.

Nowe separatory magnetyczne FERRO: skuteczna ochrona instalacji Nowe separatory magnetyczne FERRO: skuteczna ochrona instalacji
W ofercie FERRO pojawiły się dwa nowe separatory magnetyczne – FMDS25 i FMDS32.

WIŚNIOWSKI Connected z nagrodą Innowator Wprost 2026 WIŚNIOWSKI Connected z nagrodą Innowator Wprost 2026
Inteligentne rozwiązania, które upraszczają codzienność

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito