Informacje z branży budowlanej

Środa, 2011-04-20 - karta z kalendarza:

Imieniny: Czesława i Agnieszki
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Artykuły z tego dnia:

Trudny wybór okien oddymiających

Trudny wybór okien oddymiających

2011-04-20

Jedną z kluczowych kwestii, podczas projektowania systemu oddymiającego w budynku, jest wybór odpowiednich okien pozwalających na usunięcie z budynku dymu oraz gazów powstałych podczas pożaru.

więcej »
Budowa prefabrykowanych obiektów biurowych z firmą Wolf System

Budowa prefabrykowanych obiektów biurowych z firmą Wolf System

2011-04-20

Każdy przedsiębiorca wie, że znalezienie odpowiedniego miejsca do prowadzenia biura, prywatnej praktyki lekarskiej czy salonu SPA nie jest sprawą prostą. Idealna siedziba musi być bowiem nie tylko funkcjonalna i wygodna, ale powinna stanowić również wizytówkę firmy.

więcej »
Pilkington Optiwhite™ - super bezbarwne szkło float

Pilkington Optiwhite™ - super bezbarwne szkło float

2011-04-20

Pilkington Optiwhite™ to szkło, które jest całkowicie pozbawione koloru. Dzięki temu zapewnia wierne odwzorowanie barw oraz podwyższoną przepuszczalność światła.

więcej »
Jak wybrać odpowiedni szlaban dla siebie?

Jak wybrać odpowiedni szlaban dla siebie?

2011-04-20

Na rynku występuje duży wybór szlabanów, które ze względu na zastosowane rozwiązania techniczne są przeznaczone do kontroli dostępu do różnych obiektów.

więcej »
Den Braven na targach PSB w Kielcach

Den Braven na targach PSB w Kielcach

2011-04-20

W dniach 07-08 kwietnia 2011 r. w Kielcach odbyły się IX, wewnętrzne targi Grupy Polskich Składów Budowlanych S.A. Wśród 210 wystawców nie mogło zabraknąć firmy Den Braven. Producent znanych i docenianych produktów chemii budowlanej miał okazję przedstawić swoją ofertę 270 firmom kupieckim.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Kalendarium

« Kwiecień 2011 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 123
45678910
11121314151617
1819 2021222324
252627282930 

Ostatnio dodane artykuły:

Okna i drzwi w stylu smart Okna i drzwi w stylu smart
Inteligentny dom zawsze jest gotowy do działania, nawet gdy domownicy są w pracy lub na urlopie.

Urban mining - jak miasto może stać się kopalnią surowców? Urban mining - jak miasto może stać się kopalnią surowców?
Istotą urban mining, czyli górnictwa miejskiego, jest pozyskiwanie surowców z tego, co sami zbudowaliśmy, gdyż każdy rozebrany budynek kryje w sobie cenne zasoby.

Budlex zwiększa bank ziemi o ponad 800 mieszkań Budlex zwiększa bank ziemi o ponad 800 mieszkań
W ciągu ostatnich czterech miesięcy Budlex znacząco zwiększył skalę swojego banku ziemi.

Zawory SCHELL z technologią ASAG Easy odpowiedzią na wyzwania rynku Zawory SCHELL z technologią ASAG Easy odpowiedzią na wyzwania rynku
W obliczu napiętych terminów, niedoboru wykwalifikowanej siły roboczej i zaostrzającej się konkurencji na znaczeniu zyskują przemyślane technologie budowlane zmniejszające pracochłonność i margines błędu.

Dachówka cementowa KIOTO - gdy dach staje się dziełem sztuki Dachówka cementowa KIOTO - gdy dach staje się dziełem sztuki
W świecie współczesnej architektury, gdzie indywidualizm i oryginalne rozwiązania zyskują na znaczeniu, dach przestaje być jedynie funkcjonalnym elementem budynku.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito