Informacje z branży budowlanej

Środa, 2010-08-4 - karta z kalendarza:

Imieniny: Dominika i Protazego
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Artykuły z tego dnia:

Winkhaus activPilot Select – eleganckie okucia

Winkhaus activPilot Select – eleganckie okucia

2010-08-04

Okucia activPilot Select – tegoroczną nowość w ofercie firmy Winkhaus - zaprojektowano z myślą o oknach energooszczędnych z ciężkimi potrójnymi szybami, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie one z ciężarem nawet do 150 kg.

więcej »
Dom eko jest tańszy

Dom eko jest tańszy

2010-08-04

Problem ochrony naturalnego środowiska dotyczy wszystkich ludzi. Każdy z nas chciałby, żeby piękny las lub krystalicznie czysty potok nasze dzieci i wnuki mogły podziwiać nie tylko na obrazkach

więcej »
Zaprawa CarbonSpachtel marki Caparol – extremalna ochrona

Zaprawa CarbonSpachtel marki Caparol – extremalna ochrona

2010-08-04

Elewacja przez dziesięciolecia musi chronić budynek przed uderzeniami zagubionych piłek, opartych rowerów, ale przede wszystkim przed kapryśną aurą. Odporność na uderzenia ponad 15 J [dżuli] sprawia, że masa szpachlowa CarbonSpachtel marki Caparol pozostaje niewrażliwa na wszelkie obciążenia.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Kalendarium

« Sierpień 2010 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Ostatnio dodane artykuły:

Jesienna promocja firmy Hörmann Jesienna promocja firmy Hörmann
Kup bramę garażową i drzwi zewnętrzne w zestawie, zyskaj 1500 zł lub nawet 2000 zł oraz weź udział w KONKURSIE

Cenione dachówki ceramiczne w nowej odsłonie: SIMPLA, KODA i TITANIA pod marką swissporTON Cenione dachówki ceramiczne w nowej odsłonie: SIMPLA, KODA i TITANIA pod marką swissporTON
Znane i cenione na europejskim rynku dachówki ceramiczne SIMPLA, KODA i TITANIA wraz z gamą wysokiej jakości akcesoriów od teraz są dostępne pod nową marką swissporTON – dedykowaną linią produktów na dachy skośne w ramach globalnej marki swisspor.

Testy systemu ASH 80 Hybrid od Aluron potwierdzają rynkowy przełom Testy systemu ASH 80 Hybrid od Aluron potwierdzają rynkowy przełom
Nowy hybrydowy system okienny ASH 80 Hybrid, zaprezentowany wczoraj światu przez systemo-dawcę z Zawiercia, to przełom, który redefiniuje zasady gry w branży stolarki otworowej.

Nowa linia zaworów termostatycznych Ferro – technologia i estetyka w instalacjach grzewczych Nowa linia zaworów termostatycznych Ferro – technologia i estetyka w instalacjach grzewczych
Przed startem sezonu grzewczego warto zmodernizować instalację. Ferro prezentuje zawory termostatyczne nowej generacji, które umożliwiają dokładną regulację przepływu, poprawiają efektywność ogrzewania i jednocześnie wpasowują się w wystrój pomieszczeń.

ASH 80 HYBRID - TECHNOLOGIA, KTÓRA REDEFINIUJE PRZESTRZEŃ ASH 80 HYBRID - TECHNOLOGIA, KTÓRA REDEFINIUJE PRZESTRZEŃ
Współczesna stolarka okienna wymaga rozwiązań, które nie tylko nadążają za potrzebami rynku, ale wręcz je wyprzedzają.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito