Informacje z branży budowlanej
Poniedziałek, 2020-01-20 - karta z kalendarza:
Artykuły z tego dnia:
Wymiary referencyjne okien - Kolejne kroki Związku POiD w sprawie zmian w ustawie o Prawie Budowlany
Związek Polskie Okna i Drzwi kontynuuje prace związane ze zmianami w ustawie z dnia 7 lipca 1994 o Prawie Budowlanym. W grudniu minionego roku, na ręce ministra rozwoju Jadwigi Emilewicz, zostało złożone pismo z propozycją zmian zapisów w Warunkach Technicznych.
MAŁY DOM Z … ELEMENTÓW PREFABRYKOWANYCH
Prefabrykacja kojarzy się w pierwszej chwili z domami z wielkiej płyty. A to tylko część prawdy. Równie dobrze rozwiązanie to sprawdza się w budownictwie jednorodzinnym. Zwłaszcza prefabrykacja oparta na keramzytobetonie.
Wyszukiwarka:
Menu
Kalendarium
Ostatnio dodane artykuły:
WIŚNIOWSKI Connected z nagrodą Innowator Wprost 2026
Inteligentne rozwiązania, które upraszczają codzienność
Elegancka strefa umywalki z baterią podtynkową
Baterie podtynkowe charakteryzują się minimalistycznym designem, co przyczynia się do eleganckiego i nowoczesnego wyglądu łazienki.
SCHELLTRONIC E² - inteligentny system spłukiwania
Nowa natynkowa spłuczka elektroniczna SCHELLTRONIC E² do pisuarów wyznacza kierunek rozwoju inteligentnych instalacji sanitarnych w obiektach publicznych i komercyjnych.
Dobrze działająca podłogówka zaczyna się od detali
Akcesoria FERRO usprawniają montaż ogrzewania podłogowego
TERMET FREEZE - polski producent rozszerza ofertę o klimatyzatory
Termet S.A., polski producent nowoczesnych urządzeń grzewczych i rozwiązań OZE, rozszerza ofertę o nową kategorię – klimatyzatory typu split i multisplit z funkcją grzania.