Informacje z branży budowlanej
Poniedziałek, 2019-04-1 - karta z kalendarza:
Artykuły z tego dnia:
Klamka zapadła - budujemy dom! Poradnik Superdekarza
Pierwsze ciepłe dni każdego roku przypominają nam, jak bardzo pragniemy własnego domu i bliższego kontaktu z naturą. Wiele osób właśnie wtedy kupuje ziemię, a jeśli ją ma, zaczyna intensywnie pracować nad szczegółami budowy oraz szukaniem wykonawców.
Wyszukiwarka:
Menu
Kalendarium
Ostatnio dodane artykuły:
Produkty FERRO w InstalSystem 5.5 - ważne udogodnienie dla projektantów instalacji
Produkty FERRO są już dostępne w bazie InstalSystem 5.5 – jednego z najpopularniejszych programów do projektowania instalacji grzewczych, chłodniczych i sanitarnych.
Grupy pompowe – nowość w ofercie Termet S.A.
Kompaktowe, sprawdzone, gotowe do zastosowania - grupy pompowe z serii DK, MK i TK.
Elastokaloryki to obiecujący kierunek badań, a nie realna alternatywa dla sprężarkowych pomp ciepła
Sensacyjne doniesienia o „nowej generacji” pomp ciepła nie dotyczą technologii gotowych do ogrzewania budynków, lecz wczesnych badań laboratoryjnych.
Hybrydowe systemy grzewcze - kierunek, który zdominuje polski rynek ogrzewnictwa?
Polscy producenci pokazują, że nowoczesność i efektywność mogą iść w parze.
OKNO Z "ANGIELSKIM DNA" - SYSTEM ALURON AS 75OW
Aluron AS 75OW to system aluminiowych okien otwieranych na zewnątrz, zaprojektowany całko-wicie inaczej niż pozostałe tego typu rozwiązania dostępne na rynku.