Informacje z branży budowlanej
Poniedziałek, 2018-09-17 - karta z kalendarza:
Artykuły z tego dnia:
Pastelowy komfort
Pastele uspokajają, sprawiają, że wnętrze jest niezwykle przyjazne, urzeka świeżością i relaksującym klimatem.
Niespotykana wolność projektowania - drzwi przesuwne Schüco ASE 60/80
Prostota jest często kluczem do najlepszych rozwiązań architektonicznych.
Jesień tuż tuż... przygotowanie tarasu
Czas wczesnej jesienni to czas porządków wokół domu i w ogrodzie, więc to idealny moment na to, aby spojrzeć na nasz taras po sezonie letnim. Warto pamiętać, że dni bezdeszczowe to też ostatni dzwonek, aby zabezpieczyć taras przed trudnymi warunkami jesienno-zimowymi.
Wyszukiwarka:
Menu
Kalendarium
Ostatnio dodane artykuły:
KLINK radzi: kamień naturalny czy ceramika? Praktyczny wybór materiału na lata
Wybór materiału na elewację, taras, schody czy strefę wejściową to decyzja, która wpływa nie tylko na wygląd domu, ale też na wygodę użytkowania i trwałość całego wykończenia. W praktyce najczęściej porównywane są dwa rozwiązania: kamień naturalny i płytki ceramiczne.
PRO X: design, który służy. Nowa interpretacja uznanej kolekcji LAUFEN
Design od zawsze łączył funkcję i estetykę, jednak dziś jego rola wyraźnie się poszerza.
PRAKTYCZNA WIEDZA W PRZYSTĘPNY SPOSÓB
Firma PROCURAL rozpoczęła w swojej siedzibie cykl warsztatów dla klientów.
Zawias axxent 750 ALU firmy SIEGENIA do ciężkich skrzydeł o maksymalnej wadze 140 kg
Elegancki wygląd – efektywna obróbka
Okna aluminiowe Schüco AW CT 72 - prestiżowy efekt w kontrolowanym budżecie
Aluminiowe okna Schüco AW CT 72 łączą design i funkcjonalność typowe dla systemów premium tej marki z ceną osiągalną dla szerokiego grona inwestorów.