Informacje z branży budowlanej
Piątek, 2025-02-21 - karta z kalendarza:
Artykuły z tego dnia:
Nowa era zrównoważonego budownictwa - odkryj platformę FoCA w nowym spocie PLGBC
Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC opublikowało spot, który zaprasza do korzystania z platformy edukacyjno-obliczeniowej FoCA. Bezpłatne narzędzie online ułatwia specjalistom z branży budowlanej szacowanie i optymalizację śladu węglowego budynków w zakresie faz A1-A3.
Wyszukiwarka:
Menu
Kalendarium
Ostatnio dodane artykuły:
Magia czerni
Czarna barwa od wieków fascynuje swoją głębią, tajemniczością i elegancją, odgrywając wyjątkową rolę we wnętrzach.
MLTB w nowej odsłonie – zmiana, która wynika z rozwoju.
Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej Sp. z o.o. wprowadza nową identyfikację wizualną oraz rozpoczyna komunikację pod skróconą nazwą MLTB.
Nowoczesna strefa bidetu
Historia bidetu sięga kilkuset lat i pokazuje, jak zmieniało się podejście do codziennych rytuałów.
"Dekarz musi czuć się pewnie" - wywiad z Jarosławem Kostrzewą, kierownikiem swisspor AKADEMIA
Pół roku po oficjalnym rebrandingu marki CREATON na swissporTON, rynek dachowy w Polsce zyskał nową dynamikę.
Centrum wiedzy swissporTON - jedno miejsce, wszystko o dachu
Wybór pokrycia dachowego to jedna z najważniejszych decyzji podczas budowy domu. Czy wiesz, ile dachówek potrzebujesz na metr kwadratowy?