Informacje z branży budowlanej

Czwartek, 2023-02-9 - karta z kalendarza:

Imieniny: Cyryla i Apolonii
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Artykuły z tego dnia:

Profesjonalny dobór pompy ciepła STIEBEL ELTRON – Twój partner w branży grzewczej

Profesjonalny dobór pompy ciepła STIEBEL ELTRON – Twój partner w branży grzewczej

2023-02-09

STIEBEL ELTRON prowadzi program, dedykowany Instalatorom pomp ciepła i wentylacji z rekuperacją. Każdy chętny może dołączyć do Programu dla Instalatorów, tym samym stając przed szansą na poszerzenie eksperckiej wiedzy, którą dzieli się doświadczony zespół specjalistów STIEBEL ELTRON.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Kalendarium

« Luty 2023 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 12345
678 9101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Ostatnio dodane artykuły:

Bluebeam zwiększa inwestycje w Polsce, oferując lokalne rozwiązania i wzmacniając wsparcie rynkowe
WARSZAWA, 30 czerwca 2026 r. – Bluebeam, amerykańska firma programistyczna specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań do współpracy i zarządzania produktywnością dla branży AEC (architektura, inżynieria, budownictwo), ogłosiła dziś rozszerzenie inwestycji w Polsce.

Schody i tarasy z kamienia naturalnego  – dlaczego granit to wybór na lata? Schody i tarasy z kamienia naturalnego – dlaczego granit to wybór na lata?
Kamień naturalny od lat pozostaje jednym z najbardziej cenionych materiałów w aranżacji przestrzeni zewnętrznych i wewnętrznych. Szczególnie granit, dzięki swojej wyjątkowej trwałości i odporności na warunki atmosferyczne, doskonale sprawdza się jako materiał na schody wejściowe, tarasy czy ganki.

Kompletny system instalacyjny - gwarancja komfortu na co dzień Kompletny system instalacyjny - gwarancja komfortu na co dzień
Dla właściciela domu czy zarządcy budynku instalacja nie jest celem samym w sobie – ma po prostu działać. Sprawnie, bez zakłóceń i bez konieczności ciągłego nadzoru.

Spektakularna interwencja strażaków podczas uroczystego otwarcia G-U Open Lab Spektakularna interwencja strażaków podczas uroczystego otwarcia G-U Open Lab
18 czerwca 2026 roku G-U Polska zaprezentowało G-U Open Lab – nową platformę komunikacji biznesowej, będącą połączeniem klasycznego showroomu, kreatywnej przestrzeni produkcyjnej oraz centrum szkoleniowego.

Nowy wymiar designu i odpowiedzialności. LAUFEN wprowadza Vitreon Nowy wymiar designu i odpowiedzialności. LAUFEN wprowadza Vitreon
Autorska stal, która definiuje przyszłość łazienki.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito