Informacje z branży budowlanej
Czwartek, 2017-10-12 - karta z kalendarza:
Artykuły z tego dnia:
Bulwary Książęce – 75% mieszkań już sprzedanych!
BPi Polska sprzedało już 75% mieszkań w I etapie inwestycji Bulwary Książęce. Jednocześnie belgijski deweloper uzyskał pozwolenie na budowę II etapu nowoczesnego kompleksu, który powstaje u zbiegu dwóch ramion Odry przy Moście Pomorskim we Wrocławiu.
Drewno lub wykładzina w kuchni – na co zwrócić uwagę?
Na podłogach w polskich kuchniach od lat królują płytki ceramiczne. Ale to nie jedyna możliwość. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na kuchennej podłodze położyć wykładzinę, a nawet drewno. W takim przypadku wybór powinien być jednak starannie przemyślany.
Wyszukiwarka:
Menu
Kalendarium
Ostatnio dodane artykuły:
WIŚNIOWSKI Connected z nagrodą Innowator Wprost 2026
Inteligentne rozwiązania, które upraszczają codzienność
Elegancka strefa umywalki z baterią podtynkową
Baterie podtynkowe charakteryzują się minimalistycznym designem, co przyczynia się do eleganckiego i nowoczesnego wyglądu łazienki.
SCHELLTRONIC E² - inteligentny system spłukiwania
Nowa natynkowa spłuczka elektroniczna SCHELLTRONIC E² do pisuarów wyznacza kierunek rozwoju inteligentnych instalacji sanitarnych w obiektach publicznych i komercyjnych.
Dobrze działająca podłogówka zaczyna się od detali
Akcesoria FERRO usprawniają montaż ogrzewania podłogowego
TERMET FREEZE - polski producent rozszerza ofertę o klimatyzatory
Termet S.A., polski producent nowoczesnych urządzeń grzewczych i rozwiązań OZE, rozszerza ofertę o nową kategorię – klimatyzatory typu split i multisplit z funkcją grzania.