Informacje z branży budowlanej

Czwartek, 2012-04-19 - karta z kalendarza:

Imieniny: Adolfa i Tymona
Wybierz życzenia imieninowe i wyślij solenizantom: Życzenia i smsy

Artykuły z tego dnia:

Przewody do gazu FERRO gwarancją bezpieczeństwa

Przewody do gazu FERRO gwarancją bezpieczeństwa

2012-04-19

Wśród wiosennych nowości FERRO skierowanych do instalatorów znajduje się armatura gazowa.

więcej »

SILKA YTONG na targach budownictwa w Kielcach

2012-04-19

W 2011 r. inwestorzy indywidualni w województwie świętokrzyskim oddali do użytku 2 018 domów jednorodzinnych i rozpoczęli budowę 3 292 domów oraz uzyskali pozwolenia na 3 485 nowych inwestycji.

więcej »
FERRO poszerza ofertę o naczynia wzbiorcze

FERRO poszerza ofertę o naczynia wzbiorcze

2012-04-19

Naczynia do centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej oraz solarne to najnowsza oferta techniki grzewczej FERRO.

więcej »

Konkurs Deante rozstrzygnięty - znamy już "Produkt z najwyższej półki"!

2012-04-19

Od października 2011 roku trwały zmagania studentów i absolwentów uczelni wzorniczych z całej Polski, którzy dołożyli wszelkich starań, by w ramach konkursu organizowanego przez Deante zaprojektować nowoczesną i oryginalną serię zlewozmywaków granitowych i baterii.

więcej »
Kamienna wizja ogrodzenia

Kamienna wizja ogrodzenia

2012-04-19

Współczesne podejście do architektury krajobrazu jeżeli chodzi o wydzielanie przestrzeni otwiera przed nami wiele możliwości. Tworzyć można skomplikowane, futurystyczne konstrukcje lub proste i nienachalne ogrodzenie.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Kalendarium

« Kwiecień 2012 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 1
2345678
9101112131415
161718 19202122
23242526272829
30 

Ostatnio dodane artykuły:

Inwestycja w PIR - co warto wiedzieć przed wyborem izolacji dachu Inwestycja w PIR - co warto wiedzieć przed wyborem izolacji dachu
Wybór materiału termoizolacyjnego coraz rzadziej sprowadza się wyłącznie do porównania ceny za metr kwadratowy.

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce? Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Grupa Murapol wprowadza do oferty nową inwestycję Murapol EcoOne, powstającą na warszawskiej Białołęce przy ul. Ostródzkiej. Projekt łączy bliskość natury z dostępem do miejskiej infrastruktury, oferując mieszkańcom komfortową przestrzeń do życia z nowoczesnymi udogodnieniami.

Łódzkie Polesie z coraz większym wyborem nowych mieszkań. Na jakie warto postawić? Łódzkie Polesie z coraz większym wyborem nowych mieszkań. Na jakie warto postawić?
Grupa Murapol wprowadza do oferty nową inwestycję Murapol UniverCity w centrum Łodzi przy ul. Stefanowskiego. Projekt łączy atrakcyjną lokalizację w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej z szerokim wachlarzem udogodnień podnoszących komfort, jak tarasy widokowe czy siłownia plenerowa Murapol Gym.

Nowe separatory magnetyczne FERRO: skuteczna ochrona instalacji Nowe separatory magnetyczne FERRO: skuteczna ochrona instalacji
W ofercie FERRO pojawiły się dwa nowe separatory magnetyczne – FMDS25 i FMDS32.

WIŚNIOWSKI Connected z nagrodą Innowator Wprost 2026 WIŚNIOWSKI Connected z nagrodą Innowator Wprost 2026
Inteligentne rozwiązania, które upraszczają codzienność

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito