Informacje z branży budowlanej
Czwartek, 2011-08-18 - karta z kalendarza:
Artykuły z tego dnia:
Bramy garażowe + napęd za 1 zł
Bramy garażowe segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach, pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne.
Redukcja emisji CO2 dzięki zastosowaniu nowoczesnych produktów szklanych
W celu rozwijania świadomości w zakresie zrównoważonego budownictwa Pilkington Polska realizuje cykl edukacyjny, poświęcony roli szkła w certyfikacji BREEAM – systemu oceniającego stopień przyjazności danego budynku wobec środowiska.
Cieplejsza Ultra – Thermo – Mega – Wand - ultra energooszczędność z oferty Wolf System
Z myślą o domach pasywnych firma Wolf System przygotowała w swojej ofercie cieplejszą Ultra-Thermo-Mega-Wand – nową ścianę prefabrykowaną o jeszcze lepszych parametrach cieplnych.
Wyszukiwarka:
Menu
Kalendarium
Ostatnio dodane artykuły:
Niewidoczny, szybki, kompatybilny z Matter - DRIVE axxent LS smart firmy SIEGENIA
Inteligentny napęd do automatycznych konstrukcji podnoszono-przesuwnych
Inwestycja w PIR - co warto wiedzieć przed wyborem izolacji dachu
Wybór materiału termoizolacyjnego coraz rzadziej sprowadza się wyłącznie do porównania ceny za metr kwadratowy.
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Grupa Murapol wprowadza do oferty nową inwestycję Murapol EcoOne, powstającą na warszawskiej Białołęce przy ul. Ostródzkiej. Projekt łączy bliskość natury z dostępem do miejskiej infrastruktury, oferując mieszkańcom komfortową przestrzeń do życia z nowoczesnymi udogodnieniami.
Łódzkie Polesie z coraz większym wyborem nowych mieszkań. Na jakie warto postawić?
Grupa Murapol wprowadza do oferty nową inwestycję Murapol UniverCity w centrum Łodzi przy ul. Stefanowskiego. Projekt łączy atrakcyjną lokalizację w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej z szerokim wachlarzem udogodnień podnoszących komfort, jak tarasy widokowe czy siłownia plenerowa Murapol Gym.
Nowe separatory magnetyczne FERRO: skuteczna ochrona instalacji
W ofercie FERRO pojawiły się dwa nowe separatory magnetyczne – FMDS25 i FMDS32.