Zestaw do pielęgnacji bram garażowych i drzwi wejściowych


Zestaw do pielęgnacji bram garażowych i drzwi wejściowych
2024-05-22
Bramy garażowe i drzwi wejściowe na skutek zewnętrznych czynników atmosferycznych wraz z upływem lat oraz codziennego użytkowania mogą stracić swoją intensywną barwę.
Wasze komentarze (0):

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy.


Dodaj Komentarz »


System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl


 Dlatego tak ważne jest regularne czyszczenie i pielęgnacja stolarki budowlanej, aby z jednej strony –  zachować jej piękny wygląd przez długi czas, a z drugiej – chronić elementy konstrukcyjne przed zużyciem. W tym celu firma Hörmann we współpracy z firmą Sonax opracowały specjalny zestaw do czyszczenia i pielęgnacji drzwi i bram, dzięki któremu zabiegi te będzie można przeprowadzić łatwo, szybko i profesjonalnie.

Czysta, zadbana brama garażowa i drzwi wejściowe są wizytówką domu. Dlatego wielu właścicieli nieruchomości przywiązuje dużą wagę do utrzymania swoich bram garażowych i drzwi zewnętrznych w dobrym stanie.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie

Klienci firmy Hörmann wielokrotnie w rozmowach z Partnerami Handlowymi pytają, w jaki sposób dbać o bramę lub drzwi, aby można było cieszyć się ich pięknym wyglądem przez wiele lat? W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie inwestorów, firma Hörmann zaprosiła do współpracy firmę Sonax – lidera na rynku produktów i akcesoriów do pielęgnacji samochodów w Niemczech. – W ten sposób opracowano i wdrożono własny zestaw do czyszczenia i pielęgnacji drzwi i bram, tworząc dla naszych klientów wartość dodaną – wyjaśnia Michał Simon, dyrektor sprzedaży Hörmann Polska.
 
W ramach trwającej do końca czerwca promocji zestaw ten można otrzymać za 1 zł przy zakupie każdej garażowej bramy segmentowej RenoMatic, LPU42, LPU67 Thermo, ART42 oraz HST.

Rozwiązanie –  profesjonalny zestaw

Zestaw składa się z niezbędnych przyborów, takich jak: środek czyszczący,  pasta polerska, gąbka do czyszczenia i do nakładania pasty, ściereczka z mikrofibry do usuwania pozostałości pasty oraz olej techniczny chroniący przed zużyciem mechanizmy konstrukcyjne. Tak dobrany pakiet nie tylko ułatwia czyszczenie, ale także minimalizuje ryzyko uszkodzenia poszczególnych elementów stolarki budowlanej. – Mimo że mycie i konserwacja bramy wydają się prostymi czynnościami, to jednak, aby nie dopuścić do powstania uszkodzeń, takich jak zarysowania lub przebarwienia, powinno się je wykonywać uważnie i przy użyciu odpowiednich środków – podkreśla dyrektor Michał Simon.

Pielęgnacja bram i drzwi z użyciem polecanych przez producenta preparatów, da klientom pewność, że ich powierzchnia, będzie skutecznie chroniona, a świeżość i intensywność kolorów będzie cieszyła oczy przez wiele lat.


Opracowany przez firmę Sonax zestaw czyszcząco-pielęgnacyjny przeznaczony do produktów stolarki budowlanej marki Hörmann zapewnia długotrwały piękny wygląd powierzchni  bram i drzwi  

Hörmann Polska
press box

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Przeczytaj również: