Wola Libre już w stanie surowym zamkniętym!


2017-10-02
Budowa kompleksu Wola Libre w Warszawie osiągnęła stan surowy zamknięty. Inwestycja belgijskiego dewelopera - firmy BPi Polska wkroczyła tym samym w kolejny etap realizacji. Analogicznie do zaawansowania budowy, postępuje sprzedaż mieszkań, która aktualnie wynosi 65%.

W ramach kompleksu Wola Libre przy ul. Obozowej 20 w Warszawie wybudowanych zostanie w sumie 275 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 m2. Inwestycję wyróżnia bardzo dobra lokalizacja blisko Centrum Warszawy oraz doskonała komunikacja miejska: 4 linie tramwajowe w najbliższej okolicy, a w niedalekiej przyszłości budowana obecnie stacja II linii metra. Dojazd stąd do ścisłego Śródmieścia w godzinach szczytu zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Na uwagę zasługuje również ciekawa architektura budynku. Schodkowa fasada charakterystycznie wygięta w łuk w stronę ul. Św. Stanisława to projekt pracowni HERMANOWICZ REWSKI ARCHITEKCI.

Wasze komentarze (0):

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy.


Dodaj Komentarz »


System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl

Wola Libre to doskonały wybór dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowego mieszkania, które będzie można odebrać już za kilka miesięcy. Budowa kompleksu w tym tygodniu osiągnęła stan surowy zamknięty. Klucze do mieszkań zostaną przekazane klientom już w II kwartale 2018 roku. Tych ostatnich przybywa z każdym miesiącem. Od czasu zakończenia transparentnie przeprowadzonego procesu remediacji (we wrześniu minionego roku) BPi sprzedało już 65% mieszkań w inwestycji.

Duża w tym zasługa różnorodnej oferty BPi Polska. Klienci mogą wybierać spośród trzech typów lokali: SOFTLOFTÓW o wysokości 3,7 m z przestronnymi ogródkami o powierzchni nawet do 126 m2, klasycznych mieszkań typu OPTIMA o powierzchni od 40 do 97 m2 z balkonem bądź loggią oraz APARTAMENTÓW z dwupoziomowymi tarasami na dachu o powierzchni do 124 mkw.

Ostatnio belgijski deweloper zapowiedział również inwestycję w infrastrukturę i poprawę bezpieczeństwa najbliższej okolicy Wola Libre.

 Przy realizacji wszystkich inwestycji, BPi Polska kieruje się zasadą, iż bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników jak i lokalnych mieszkańców jest najważniejsze. Jest to dla nas kwestia priorytetowa. Miło mi poinformować, że zgodnie z ustaleniami zawartymi pomiędzy naszą firmą, a odpowiednimi instytucjami, zrealizujemy sygnalizację świetlną przy ul. Obozowej co znacznie poprawi bezpieczeństwo zarówno obecnych jak i przyszłych mieszkańców. Nastąpi to jeszcze przed oddaniem naszej inwestycji do użytkowania – powiedziała Katarzyna Kyrcz, Project Director w BPi Polska.

Nic więc dziwnego, że inwestycję BPi Polska doceniają internauci. W tegorocznej edycji konkursu - „Rankingu najlepszych inwestycji deweloperskich 2017 roku” zorganizowanym przez portal RynekPierwotny.pl, Wola Libre została uznana za „Najlepszą inwestycję w Warszawie”:  https://rynekpierwotny.pl/ranking-inwestycji-2017/warszawa/#szczegoly oraz otrzymała wyróżnienie w rankingu ogólnopolskim: https://rynekpierwotny.pl/ranking-inwestycji-2017/#szczegoly

Ceny mieszkań w ofercie BPi Polska kształtują się na poziomie od 7 200 zł/m2 do 12 500 zł/m2. Generalnym Wykonawcą budowy Wola Libre jest firma CFE Polska.

Więcej informacji na stronie www.wolalibre.pl

Nadesłał:

BPI Polska
http://bpipolska.pl/

Przeczytaj również: