Stelaże podtynkowe WC niestandardowe niskie, narożne i do zabudowy cięzkiej


Stelaże podtynkowe WC niestandardowe niskie, narożne i do zabudowy cięzkiej
2018-07-03
Standardowo stelaże podtynkowe do WC mają wysokość od 1120 mm do 1200 mm. Bardzo często potrzebne są jednak konstrukcje o obniżonej wysokości i stelaże WC do zastosowań specjalnych np w narożniku.
Standardowo stelaże podtynkowe do WC mają wysokość od 1120 mm do 1200 mm. Bardzo często potrzebne są jednak konstrukcje o obniżonej wysokości i stelaże WC do zastosowań specjalnych np. w narożniku.

Niskie stelaże WC 82 cm przydają się w wielu sytuacjach. Np. do montażu pod oknami w łazienkach, które zazwyczaj są na niższej wysokości niż 1120 mm.  Stelaże WC o mniejszej wysokości (zazwyczaj 82-100 cm) można także wykorzystać w sytuacjach gdy chcemy maksymalnie wykorzystać każdy centymetr powierzchni ściany w małej łazience.

Taka zaoszczędzona powierzchnia przydaje się np. do zamontowania półek wnękowych.  W małej łazience takie półki spełnią rolę szafki do przechowywania kosmetyków lub ręczników. 

 

Niskie modele stelaży WC  często wykorzystywane są także do instalacji WC na sciance działowej.  Najniższym stelażem podtynkowym WC na rynku jest stelaż niski  SANIT 9070300. Jego wysokość to zaledwie 82 cm.

Kolejnym przykładem konstrucji, która zaoszczędzi dużo miejsca w łazience jest stelaż narożny.  Najmniejszy model na rynku to także produkt niemieckiej firmy SANIT Eisenberg 995SC  9069900. Wymiary tego stelaża są bardzo kompaktowe przy zachowniu pełnej pojemności zbiornika i pełnej nośności ramy do 400kg. Wymiary tego stelaża to 37 cm szerokości 120 cm wysokosci  przy głębokości zaledwie 20 cm. Warto zastosować taki stelaż podtynkowy narożny w sytuacjach gdy mamy do dyspozycji tylko kilka metrów kwadratowych łazienki. Dzięki temu każdy zaoszczędzony centymetr będzie na wagę złota i może znacząco podnieść komfort korzystania z łazienki.

Do kompletowania ze stelażami podtynkowymi Sanit jest do dyspozycji bardzo dużą ilość przycisków spłukujących. System przenoszenia przycisku za pomocą niezawodnego złącza bagnetowego i elastycznych linek. Jest to system łatwy w obsłudze nie sprawiajacy problemu w przypadku wymiany przycisku na inny. Instalacja jest prosta i nie wymaga żadnej regulacji.

Firma Sanit Eisenberg to renomowany niemiecki producent armatury sanitarnej i stelaży podtynkowych WC. Istnieje od 1945 roku. Sanit jest mniej znaną firmą na rynku polskim pomimo dużo korzystniejszych cen od swojego głównego konkurenta firmy Geberit.

Pełna oferta stelaży podtynkowych SANIT znajduje się tutaj - https://www.lazienkatop.pl/k9,wyposazenie-lazienki-stelaze-podtynkowe.html : 

Nadesłał:

grzejniki lazienkowe

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl