Nowy oddział Interstone w Trójmieście


2021-01-11
Interstone, wiodący importer i dystrybutor kamienia naturalnego w Polsce, otworzył właśnie kolejny, piąty już oddział i magazyn. Nowa inwestycja wychodzi naprzeciw potrzebom architektów, inwestorów oraz klientów indywidualnych z terenów Polski północnej.

Interstone - importer i dystrybutor kamienia naturalnego z ponad dwudziestoletnią tradycją, otworzył właśnie nowy oddział. Firma działa na terenie całego kraju. Do tej pory magazyny Interstone znajdowały się w Adamowicach k. Mszczonowa, Chrzanowie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Nowy oddział znalazł swoją lokalizację w Pruszczu Gdańskim i swoim zasięgiem obejmuje trzy północne województwa: pomorskie, warmińsko-mazurskie oraz kujawsko-pomorskie.

Wasze komentarze (0):

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy.


Dodaj Komentarz »


System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl

 

- Nowo otwarty magazyn to nowoczesna hala o powierzchni 864 metrów kwadratowych oraz profesjonalne biuro sprzedaży. Dodatkowo, na drugą połowę roku planujemy otwarcie showroomu, zaaranżowanego z wykorzystaniem kamieni naturalnych i spieków kwarcowych – opowiada Wojciech Sordyl, Kierownik Oddziału Gdańsk. – Projektując tę przestrzeń, wspólnie z biurem architektonicznym JMW Architekci, zadbaliśmy, aby było to wygodne miejsce spotkań, organizacji niewielkich konferencji i kameralnych eventów. Zamierzamy również zabierać klientów i gości na fascynujące wizyty online
w kamieniołomach na całym świecie, z których pochodzą produkty dostępne w naszej ofercie – dodaje.

 

W nowym, trójmiejskim magazynie dostępnych jest aż 10 000 metrów kwadratowych kamieni naturalnych, kwarcogranitów Quarella i pełna oferta spieków kwarcowych marki Laminam. Na klientów z północnej Polski czekają bestsellery Interstone - najpiękniejsze kwarcyty i granity z Brazylii, wśród nich zmieniający swoją kolorystykę w zależności od oświetlenia Alexandrite, wzorzysty Patagonia, kremowy i delikatny Sublime, bardzo dekoracyjny Azul Bahia, oraz kamienie z Włoch – ekskluzywne marmury - Calacatta i Statuario. Szczególnie warta zobaczenia będzie duża grupa onyksów, w tym najbardziej poszukiwany i pożądany przez klientów – White Cristal. W ofercie nie mogło zabraknąć również jednych z najbardziej tajemniczych kamieni szlachetnych – Agatów. W trosce o środowisko, firma umożliwia wszystkim klientom zwrot opakowań transportowych.

 

- Jeśli akurat nie mamy któregoś z materiałów dostępnego w Gdańsku, sprawnie przetransportujemy go z magazynu centralnego – zapewnia Wojciech Sordyl. - Pod indywidualne zamówienie klienta sprowadzimy także materiały, których nie mamy w stałej gamie sprzedażowej, a mają je nasi dostawcy z całego świata – dodaje.

 

Interstone zapewnia profesjonalne doradztwo oraz obsługę przed i posprzedażową. Co ważne dla inwestorów – możliwe jest również zamówienie usługi ekspresowego transportu lokalnego w całej strefie zasięgu.

 

Nadesłał:

ola@hshpr.pl

Przeczytaj również: