Nowe inteligentne toalety Roca


Nowe inteligentne toalety Roca
2024-06-26
Komfort i dobre samopoczucie użytkowników są istotą inteligentnej łazienki.
Wasze komentarze (0):

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy.


Dodaj Komentarz »


System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl


 Jeśli dołożymy do tego ekologię i wielofunkcyjność, otrzymujemy przestrzeń skrojoną na miarę współczesnych potrzeb. W trend ten wpisują się toalety myjące – zaawansowane rozwiązania, które pozwalają na utrzymanie maksymalnej higieny, jak i wyjątkowej wygody podczas codziennego użytkowania. Roca proponuje nowe rozwiązania w tym zakresie.

Toalety myjące, zwane również smart, coraz chętniej wykorzystywane są podczas urządzania łazienek. Użytkownicy, jak i architekci doceniają ich walory związane z utrzymaniem osobistej higieny, a także ich coraz bardziej efektywną funkcjonalność oraz design. Toaleta myjąca nie tylko wymyje i wysuszy. Zapamięta preferowane ustawienia dla każdego z domowników, podgrzeje deskę sedesową i sama się oczyści.

Smart WC można zainstalować w każdej łazience, zapewniając użytkownikom najwyższy poziom dbałości o higienę osobistą. WC z funkcją mycia pozostaje przy tym rozwiązaniem prostym i intuicyjnym w obsłudze, o estetycznym, nowoczesnym designie oraz wysokiej funkcjonalności.

In-Wash Ona – toaleta, która ułatwia codzienność


Nową propozycją Roca w segmencie smart toalet jest model In-Wash® Ona. Zainspirowana śródziemnomorską naturą, łączy estetykę i technologię, tworząc doświadczenie oparte na prostocie i poczuciu spokoju. Jej design idealnie uzupełnia rozbudowaną kolekcję Ona, w skład której wchodzą ceramika sanitarna, meble, wanny, baterie i akcesoria łazienkowe.

In-Wash® Ona została zaprojektowana po to, by ułatwiać codzienność. Korzystanie z niej jest wyjątkowo intuicyjne i nieskomplikowane. Prosty i dostępny panel boczny oraz pokrętło pozwalają użytkownikowi na swobodne ustawienia indywidualne funkcji mycia czy suszenia.Optymalizacja funkcji


Podstawową funkcją toalety myjącej jest mycie, pozwalające na zachowanie najwyższej higieny. In-Wash® Ona zapewnia regulację temperatury i ciśnienia wody, a także położenia dyszy myjącej oraz mocy suszenia. Wykorzystaliśmy tu także osobne otwory dyszy dla tylnego i przedniego (tzw. damskiego) mycia. Takie rozwiązanie pozwala na wyjątkowo precyzyjne działanie. Tylne mycie wyposażone jest w technologię Airtech. Wykorzystuje ona połączoną efektywność wody i powietrza, dzięki czemu strumień jest delikatniejszy i zarazem bardziej skuteczny. Temperaturę wody, pozycję dyszy oraz ciśnienie wody można ustawiać według własnych potrzeb. Po umyciu, najlepszej jakości suszenie zapewni technologia z efektem Coanda. Dzięki niej powietrze kierowane jest dokładnie w miejsce, w którym jest potrzebne. Zapewnia to maksymalną wydajność suszenia przy dowolnym poziomie mocy, dzięki czemu cały proces trwa krócej.

Dodatkowo In-Wash® Ona dostępna jest z opcją podgrzewania deski, co podnosi komfort korzystania. Oświetlenie LED można natomiast ustawić tak, aby nocą prowadziło do toalety bez konieczności włączania światła górnego w łazience.Maksimum higieny


Toaleta myjąca In-Wash® Ona to nie tylko najwyższa jakość higieny intymnej. Wyposażyliśmy ją także w funkcje, dzięki którym urządzenie samo dba o swoją czystość.
Dysza wewnątrz toalety wyposażona jest w funkcję czyszczenia wodą przed i po użyciu. Dodatkowo wykorzystuje promienie UV, dzięki czemu zapewnia usuwanie 99,9% bakterii. Sama miska ceramiczna wykonana jest natomiast w technologii Roca Rimless®, która optymalizuje czyszczenie przez wysoką jakość i standard spłukiwania. Warto zwrócić także uwagę na samą deskę, którą wyposażyliśmy w technologię Lift&Clean. Może być ona łatwo podniesiona także w punkcie połączenia z ceramiką, co pozwala na efektywne czyszczenie także w trudno dostępnych miejscach. Toaleta posiada także zintegrowany system odkamieniania przedłużający żywotność produktu.

In-Wash® Ona może być zintegrowana z systemem Roca Connect®, który umożliwia zdalne dostosowanie ustawień i czasu trwania każdego procesu. Pozwala również zaplanować i zaprogramować konserwację, a także czyszczenie.Multiclean® M4 – toaleta myjąca dla każdego


Multiclean® M4 to deska myjąca, która zapewni dodatkową funkcjonalność standardowym miskom WC Roca. W ten sposób przenosimy ideę inteligentnych toalet myjących do jeszcze większej liczby łazienek. Teraz posiadanie smart toalety nie musi oznaczać wymiany całego elementu wyposażenia – wystarczy zdecydować się na zakup deski. Najnowsza generacja tych rozwiązań - Multiclean® M4 - cechuje się smukłym i nowoczesnym designem. Eleganckie pokrętło i panel sterujący są intuicyjne w obsłudze i umożliwiają szybki wybór indywidualnych ustawień mycia i suszenia.Jakość, funkcjonalność, higiena


Deska Multiclean® M4 podobnie jak toalety myjące, zapewnia możliwość indywidualnych ustawień funkcji mycia i suszenia, w tym temperatury i ciśnienia wody, a także położenia dyszy myjącej oraz mocy suszenia. Komfort użytkowania zapewniają opcje tylnego i przedniego mycia z technologią Airtech, a także wyjątkowo efektywne i szybkie suszenie z efektem Coanda. Podgrzewana i wolnoopadająca deska wpływają zaś na pozytywny odbiór codziennego użytkowania urządzenia.

Multiclean® M4 to także maksimum higieny. Dysza myjąca samoczynnie czyści się przed i po użyciu, a dodatkowo jest dezynfekowana światłem UV. Zintegrowany system odkamieniania wpływa na żywotność systemu, a łatwy demontaż deski umożliwia dokładne mycie nawet w trudno dostępnych miejscach. Deska myjąca Multiclean® M4 to detal, który może odmienić łazienkową rutynę i przenieść codzienną higienę na nowy poziom.ROCA
press box

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Przeczytaj również: