Kryształy w aranżacji wnętrz


Kryształy w aranżacji wnętrz
2024-01-11
Czasem wystarczy jeden wyrazisty element dekoracyjny, by naznaczyć styl całego pomieszczenia. Najlepszym przykładem są kryształy. Z rozmachem zdobią domowe wnętrza, wprowadzając aurę glamour i wypełniają dom przyjemnym blaskiem.
Wasze komentarze (0):

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy.


Dodaj Komentarz »


System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl

 
Kryształy w aranżacij wnętrz często wykorzystywane są w postaci oświetlenia, które nadaje pomieszczeniu wyszukaną elegancję. Okazały żyrandol za sprawą finezyjnie wygiętych ramion i połyskujących kolorowych kryształków przykuwa wzrok zachwycając niebanalnym designem. Dekoracyjna rozeta na suficie w odcieniu Gold in Ghanna z palety Tikkurila Color Now 2024 oraz ustawiona na środku pomieszczenia rzeźba stanowią artystyczną kropkę nad „i” tworząc dopieszczone w każdym calu, wyrafinowane wnętrze. 

W utrzymanej w stonowanych barwach sypialni to właśnie kryształowy żyrandol wysuwa się na pierwszy plan. Ułożone kaskadowo kryształki i złocone elmenty dają niezwykły efekt, urokliwie odbijając światło. W zestawieniu ze sztukaterią pokrytą ciepłym odcieniem bieli Bone z palety Tikkurila Off-White całość składa się na piękne wnętrze w stylu quiet luxury, które uwodzi dyskretną elegancją.

Dekoracje z kryształami w roli głównej to jednak nie tylko widowiskowe oświetlenie. Ozdobne karafki ustawione na oryginalnym wózku barowym ze złoconej stali przyciągną uwagę swoim blaskiem, upiększając ze smakiem salon bądź gabinet. Zestawiona ze szkłem i metalem szarość ścian H495 Tuft pomalowanych farbą Tikkurila Optiva Matt 5 zapewni stonowaną, gustowną oprawę wnętrza. 

Nadesłał:

PractumConsulting

Przeczytaj również: