Poznań rośnie w siłę – Milczańska 18 otwiera drzwi dla nowych mieszkańców
W połowie czerwca 2025 roku Pekabex Development zapraszał na pierwsze Dni Otwarte inwestycji Milczańska 18 – nowoczesnego osiedla położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Poznania. To była wyjątkowa okazja, aby poznać ofertę promocyjną oraz porozmawiać z ekspertami.
To trzeba wiedzieć! Dlaczego warto wykonać ocieplenie fundamentów z płyt XPS?
Ocieplenie fundamentów to jeden z kluczowych elementów prawidłowo zaprojektowanego systemu termoizolacji budynku.
Kiedy dachówka cementowa jest najlepszym wyborem na pokrycie dachu?
Dachówka cementowa jest obecnie jednym z najlepszych rozwiązań wśród materiałów pokryciowych dostępnych na rynku budowlanym.
Termet na Kliwent Event 2025 - ekspercki wykład dla studentów AGHudentami AGH
Kliwent Event - wydarzenie, organizowane przez Koło Naukowe „Kliwent” krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, zgromadziło studentów, pracowników naukowych i przedstawicieli firm z branży HVAC (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja i chłodnictwo).
SIEGENIA: sterowanie nawiewnikami za pomocą KNX
Jeszcze więcej komfortowej przestrzeni w automatyce obiektowej