Hanplast Energy ™ pomaga i nagradza za pomoc


Hanplast Energy ™ pomaga i nagradza za pomoc
2020-04-19
Powszechnie panująca pandemia spowodowana rozprzestrzenianiem się Koronawirusa COVID-19 dotyka coraz większą ilość mieszkańców Polski. Negatywne skutki dotyczą również tych, którzy stoją na straży zdrowia Polaków, mowa oczywiście o personelu placówek medycznych i opiekuńczych.

Wychodząc naprzeciw zagrożeniu, firma Hanplast Energy™ w ramach bydgoskiej inicjatywy tworzenia przyłbic ochronnych zaangażowała się w pomoc wspomnianym jednostkom, poprzez dostarczenie komponentów do tworzenia środków ochrony bezpośredniej.

Wasze komentarze (0):

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy.


Dodaj Komentarz »


System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl

 

To nie pierwsza taka inicjatywa społeczna, w której nasza firma bierze udział - mówi Paweł Ostropolski - Pełnomocnik Zarządu Hanplast EnergyTM. Wspieramy placówki medyczne, poprzez zakup produktów, z których powstają przyłbice i zachęcamy również innych do takiej pomocy. Pamiętajmy, że dobro powraca, a każdy, kto teraz wesprze walkę z koronawirusem, będzie mógł liczyć również na nasze wsparcie przy realizacji inwestycji fotowoltaicznej po zakończeniu pandemii.

 

Hanplast EnergyTM przedstawiciel polskiego producenta paneli fotowoltaicznych z ogniwami HJT wszystkim darczyńcom w podziękowania za okazane dobro przekaże rabat na zakup instalacji fotowoltaicznych nawet do kwoty 2500 PLN. Rabat będzie można zrealizować do 6 lipca 2020 roku.

 

Szczegóły akcji dostępne są na stronie akcji Energia do działania www.energiadodzialania.org  oraz na fanpage firmy.

 

Nadesłał:

HanplastEnergy

Przeczytaj również: