Beckers: stylowa kuchnia na rodzinne spotkania


2021-01-15
Kuchnia – niegdyś miejsce odosobnione i ukryte przed wzrokiem domowników, dziś często stanowi centrum domu. Zadbanie o jej stylowe wykończenie i estetyczny wystrój stało się tak samo istotne jak projekt pozostałych pomieszczeń.

Marka Beckers przedstawia aranżacyjne inspiracje na kuchnie z charakterem, w których z przyjemnością będziemy spędzać czas z najbliższymi.

Wasze komentarze (0):

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy.


Dodaj Komentarz »


System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl

 

Przestronne, przemyślanie zaaranżowane kuchnie to idealne miejsce do różnorodnych spotkań. Kuchenny stół wcale nie musi służyć tylko do spożywania wspólnych posiłków - z powodzeniem sprawdzi się także jako przestrzeń do pracy, a także gier i zabaw. Ściany w jasnych kolorach, takich jak Linen White z serii Beckers Designer Kitchen & Bathroom, efektownie odbiją wpadające promienie słoneczne, dzięki czemu pomieszczenie będzie wydawać się większe i świetliste nawet w przypadku pochmurnej pogody. Dodatkowym atutem takiego pokrycia ścian będzie najwyższa odporność na ścieranie na mokro, co pozwoli w łatwy sposób usunąć ewentualne plamy z napojów lub sosów.

 

Kuchnia jest również świadkiem kulinarnych eksperymentów oraz wspólnego przygotowywania dań, nierzadko z udziałem dzieci. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich farb możemy połączyć designerskie wnętrze z miejscem odpornym na skutki wielu niepożądanych zdarzeń. Beżowy odcień Cappuccino z funkcjonalnej linii Beckers Designer Kitchen & Bathroom to sposób na wykreowanie modnej i lekkiej przestrzeni, która będzie sprzyjać spędzaniu przyjemnych chwil z najbliższymi. Jeśli zdecydujemy się na pomalowanie wyspy kuchennej tym samym kolorem, uzyskamy efekt „color blend” - harmonijnego łączenia się barw w jedną, spójną całość. Przełamanie w postaci kontrastujących dodatków lub efektownej, seledynowej lodówki, pozwoli nadać wnętrzu oryginalności i wysmakowanego charakteru.

 

Tak urządzone pomieszczenie kuchenne, w przerwie między posiłkami, można także wykorzystać do pracy lub wspólnego odrabiania lekcji. Poszukującym spokoju i koncentracji z pewnością przypadnie do gustu lekki błękit Simple z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom. Barwa ta wyjątkowo wdzięcznie będzie się komponować z utrzymanymi w minimalistycznym stylu szafkami i blatami oraz miedzianym żyrandolem.

 

Więcej inspirujących pomysłów na pomalowanie kuchni można znaleźć na stronie: www.beckers.pl.

Nadesłał:

PractumConsulting

Przeczytaj również: